kõik kategooriad

Firmast

Avaleht> Meist > Firmast

Meist

Safecare Biotech(Hangzhou) Co., Ltd., mille peakorter asub Hangzhou Future-Tech Citys, on olnud uuenduslik ja juhtiv POCT kiirtestide ja analüsaatorite tootja rohkem kui 10 aastat. Meie ettevõte on spetsialiseerunud POCT-kiirdiagnostika reaktiivide uurimis- ja arendustegevusele, tootmisele, müügile ja teenindusele, sealhulgas nakkushaiguste, narkootikumide, alkoholi, naiste tervise, südamemarkerite ja kasvajamarkerite testidele, sealhulgas nakkushaiguste ja kuritarvitamise ravimite avastamisele. tuvastamine on meie ettevõtte kaks peamist tootesarja.

Meie müügivõrk on laienenud enam kui 100 riiki ja piirkonda. Oleme saanud CE ja FDA sertifikaadid enam kui 100 tootele ja registreeritud paljudes riikides. Oleme pühendunud professionaalse teeninduse ja laiaulatusliku tipptasemel tootepakkumise pakkumisele.

14

Miks me SAFECARE'i asutasime?

Alex Qiu, Safecare Biotechi asutaja, on lahke inimene, kes on täis armastust. Ta oli varem vabatahtlikuna haiglas, aidates seal patsiente ja avastas, et nii palju inimesi riskib oma tervisega. Kuna nad ei teadnud oma tervise regulaarset diagnoosimist, kaotasid nad oma haiguste parima raviperioodi. Alex hakkas mõtlema, kuidas saaks neid inimesi aidata, ja andis neile teada kiirtestidest, mida on lihtne kasutada ja mis on kulukas meditsiiniseade, mida nad saavad isegi kodus kasutada.

Samal ajal vajavad haiged inimesed rohkem hoolt ja Alex soovib, et kõik oleksid terved ja terved ning elaks paremat ja õnnelikku elu kaugel haigustest ja ravimitest. Nii tuleb ka meie ettevõtte nimi SAFECARE.

Nüüd püüavad kõik Safecare'i kasutajad luua uusi tooteid ning pakkuda maailmale armastust ja hoolivust.

kultuur

Kuumad kategooriad